Goldstar Buzdolabı Fan Motoru Değişimi

Değerli kullanıcılarımız Goldstar markalı ürünleriniz için Goldstar Buzdolabı Fan Motoru Değişimi işlemleri ücretleri ve detaylarını sizlere anlatmak isteriz. Buzdolabında 2 adet fan vardır bir tanesi buzdolabının buzluğumun içince bir tanesi ise buzdolabınızın motorunun yanında bulunur. Buzluktaki fan motoru buzdolabınızın buzluğunda ki soğuk havayı, Alt tarafa ulaştırmaya yarar. Goldstar markalı buzdolabınızın arka taraftaki fan motoru ise kompresörün soğumasına yaramaktadır.

Goldstar Buzdolabı Fan Motoru Değişimi İşlemi

Buzdolabınızın üst fan motoru buzluğu iç haznesi sökülerek yapılmaktadır. ve değişimi uzman personeller tarafından yapılması gerekmektedir. Arka taraftaki fan motoru değişimi üst fan motoruna göre daha kolay gerçekleşmektedir. Değişimi teknik bilgisi olan her birey tarafından değiştirilebilir. Kesinlikle bilmeniz gereken ortak durum işlem sağlanırken Goldstar Buzdolabınızın fişini çekmelisiniz.

Goldstar Buzdolabı Fan Motoru Fiyatları

Goldstar markalı buzdolabınızın Üst fan motoru değişim ücreti kdv dahil 200 tl

Goldstar markalı buzdolabınızın alt fan motoru değişim fiyatı ise kdv dahil 215 tl dir.

Firmamızı arayarak goldstar servisi için teknik olarak desteklerde bulunmanız mümkündür. İstediğiniz tüm ihtiyaçları ve gelen olarak fiyat bilgisi için bizi arayınız.

 

 

Bir cevap yazın