Acarkent Goldstar Servisi

Sizin Bir buzdolabının onarılmasını yapılmasını sağlayan Acarkent Goldstar Servisi . Usta teknik personele İhtiyacınız olduğunu düşünüyoruz. Bu varsayımın yola çıkarak sizlere çalışan ve başarılı olan bütün personellerimiz müşterilerimize hizmet vermek için sahada görevlendirilmek de bu görevlerde genellikle ilçe bazlı ve ürünlerin arıza odağına Kim daha yatkın sa onu yönlendiriyoruz. Örneğin bir personelimiz çok iyi motor değiştiriyorsa onu motor değiştirme yenileme bölümünde değerlendiriyoruz. Ya da bir personelimiz buzdolabınızın bakımı ile ilgili daha detaylı daha özverili. Çalışıyorsa onu sadece buzdolabı bakımında yönlendiriyoruz. Değerlendiriyoruz ihtiyacınız neyse doğru personeli yönlendirmek ve giderilmesi gereken ihtiyaçlarınızı acilen yapmak bizim işimiz.

Acarkent Goldstar Servisi

Çalışmalarımıza İstanbul’da .Anadolu Yakası’nda ve Avrupa Yakası’nda hizmetlerle değerlendiriyoruz uluslararası markalarda olduğu gibi. Goldstar markası ile de oldukça haşır neşiriz goldstar servis ihtiyacınızı çok iyi dinleyen ve bu ihtiyaçlarınızı doğru anlayan uluslararası markaların tümüne destekler sunan profesyonel bir servis Siz sizlere acilen yardımcı olmak ve bu yardımlarla sizlerin yanında bulunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Acarkent Goldstar

Goldstar Buzdolabının soğutmuyor sa bilin ki birkaç problem vardır. Ya buzdolabının içerisindeki gaz da bir eksiklik vardır, ya da buzdolabınızın kompresörü doğru çalışmıyor dur. Ya da buzdolabınızın daha kapsamlı bir tamire ve onarım yapılması gerektiğinin. Kanaatine varırız bu durumda uzman bir personelimiz ücretsiz servislerle gelerek sizin buzdolabındaki sorunları dinler ve anlamaya çalışır.

Elimizden gelenin en iyisini ve en güvenli hizmeti sağlamak adına. Akredite oluyor firmamızda ki personellerimiz iş güvenlik eğitimleri dışında müşterilerimizle nasıl iletişim kuracaklarını kadar her türlü eğitimleri ulaştırıyor onları bilinçlendiriyor geçerli sebepleri olmadığı sürece. Müşterilerimize hızlı ve aynı gün içerisinde belirtmiş olduğumuz saatte söz verdiğimiz zaman da. İstedikleri sürede onlar da oluyoruz çok ciddi sıkıntılar kaza ya da farklı sağlık problemleri olma durumu yoksa söz verdiğiniz dakikada sizlerleyiz.

Bir cevap yazın